Islam-Forum Za Sve Muslimane
Selam alejkum dragi musafiri islam foruma,

Molimo Vas da se registrirate kako bi te nesmetano mogli pratiti sadržaj,jer neki djelovi su zaključani za goste.
Svojim prisistvom možete pridonjeli boljitku našeg i Vašeg foruma.

Registracija je besplatna i traje par sekundi.
Bujrum,
osoblje foruma

Join the forum, it's quick and easy

Islam-Forum Za Sve Muslimane
Selam alejkum dragi musafiri islam foruma,

Molimo Vas da se registrirate kako bi te nesmetano mogli pratiti sadržaj,jer neki djelovi su zaključani za goste.
Svojim prisistvom možete pridonjeli boljitku našeg i Vašeg foruma.

Registracija je besplatna i traje par sekundi.
Bujrum,
osoblje foruma
Islam-Forum Za Sve Muslimane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duga veza...

2 posters

Go down

Duga veza... Empty Duga veza...

Postaj by dinadi sri 23 lis 2013, 18:56

Esselamu alejkum! Prije svega da napomenem da je ovo veoma osjetljivo pitanje i da mi nisu potrebne nikakve osude... samo dobronamjeran savjet.

U nešerijatskoj vezi sam već 7 godina. Iako sam željela u toku veze da stupimo u brak, nikada nismo mogli zbog njegovog neslaganja i nekakvih razloga. Sada konačno smo pred brakom, ali ja ne osjećam da je to više ono što želim. Znam da me voli, volim i ja njega, ali naprosto osjećam da to nije ono što će mi donijeti sreću. Klanjam i postim, ali sam najveće grijehe činila upravo s njim. I prije sam osjećala da to nije ono što želim, ali me je uz njega održao strah od Boga zbog mojih grijehova. Sada se pitam, je li veći grijeh ne biti sikren prema sebi i prema njemu?

dinadi

Broj postova : 1
Join date : 23.10.2013

[Vrh] Go down

Duga veza... Empty Re: Duga veza...

Postaj by RedButterfly pon 09 lip 2014, 15:17

Ja ti samo mogu reći iz iskustva da nikad ne trebaš ignorirati svoju intuiciju.Mnoge sam greške sama počinila kad bih je ignorirala a kad slušam taj unutarnji glas, sve bude u redu. Brak  nije obveza nego nešto u čemu bi čovjek trebao uživati to jest privilegija.Slušaj svoju intuiciju.
RedButterfly
RedButterfly

Broj postova : 14
Join date : 30.05.2014

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.